Kávovary

Proč právě ACM?

Stejně jako my se značka ACM specializuje na cenově dostupné a kvalitní výrobky. Mezi jejich produkty patří jak kávovary pro domácí použití tak i ty profesionální.  Jejich kávovary jsou konstruovány od první součástky až do posledního šroubku pod jednou střechou a všechny součástky které mohou, si vyrábějí sami. Na všechny modely jejich kávovarů se dá pořídit i příplatková výbava v podobě shot timeru nebo PID displaye. 

ACM
Prisma

Model Prisma je vlajkovou lodí firmy ACM. 
Je vybavena PID dispalyem a LED osvětlením pracovní plochy. K dispozici jsou dvě různé varianty, 2gr nebo 3gr.

ACM
Rounder

Model Rounder je definicí vysoké kvality za příznivou cenu. Dělá to z něj dokonalý první kávovar. Disponuje vším co je potřeba pro kvalitní přípravu kávy. Dostupný i ve variantách s PID displayem a shot timerem.

ACM
Teknica

Teknika byla prvním modelem který ACM uvedlo na trh. Stále se jedná o nejžádanější model, který vydrží i opravdu velkou zátěž. 

ACM
Evolve

Legendární ACM Evolve. Základní model je vybaven digitálním shot timerem a joystickovým ovládáním trysek. Evolve je kávovar, na který se můžete spolehnout v každé situaci. 

ACM
Homey

Homey je model, který nabízí vše co potřebujete pro dokonalé espresso  u vás doma. Disponuje profesionální skupinovou hlavou a možností přidat i shot timer.
LEVNÉ KÁVOVARY.EU

Plynový kávovar


Kávovarů na plyn není mnoho a jsem rádi, že vám právě tuto výjimku můžeme nabídnout. U ACM Rounder je možné jako příplatkovou výbavu zvolit ohřev vody v boileru plynem. Plynový ohřev vody je u kávovarů vhodný do prostor, kde není možnost odebírat větší množství elektrické energie. Hodí se tak na venkovní cateringy, do food trucků nebo na coffee biky.  Díky baterie s měničem má kávovar úplně minimální odběr elektřiny.  Funkce a vlastnosti kávovaru přitom nejsou nijak změněny. 

Pokud sháníte právě kávovar na plyn, otevřete si záložku s názvem "ACM Rounder".

Vyhledávání