Mlýnky na kávu

Mlýnky na kávu
Jsme oficiálními distributory italské značky mlýnků MAZZER a na našem webu najdete výhradně tyto mlýnky. Kromě MAZZER mlýnků nejčastěji nabízíme také mlýnky značky Eureka, Nuova Simonelli a Mahlkönig.
 Pro aktuální dostupnost a cenovou nabídku nás kontaktujte.

MAZZER
T-Tamper

T-Tamper byl vytvořen za účelem udržení konstantní extrakce espressa, udržení stability kvality chuti kávy a zrychlení a usnadnění baristické workflow.
T-Tamper sám distribuuje, zarovnává a pěchuje namletou kávu.

MAZZER
Super Jolly V Up

Super Jolly V Up je nejnovějším mlýnkem v MAZZER V řadě. Je spolehlivý, snadno se ovládá a má vše co potřebujete pro přípravu skvělé kávy. Hodí se do malých až středně velkých kaváren.

MAZZER 
Super Jolly V Pro

Ikonický design, špičkové technologie a špičková spolehlivost.  Super Jolly V Pro je prémiový mlýnek pro náročné malé až středně velké kavárny, které hledají kvalitu, snadné použití a konzistentní výsledky.

MAZZER
Major V

Major V se může chlubit nízkou retencí, schopností přizpůsobit se jakékoliv situaci a bezchybnou funkčností v jakoukoliv denní dobu - od ranní špičky až po pravidelný servis. Je to mlýnek vhodný pro ty, kdo chtějí udělat krok výš.

MAZZER
Major VP

Major VP je nejrychlejším mlýnkem V řady. Díky inovativním technologiím je schopen mlít vyšší rychlostí při nižších otáčkách. Je navržen tak, aby zvládl mlít velké množství kávy bez přehřívání se. Nízkootáčkový motor je tišší a prodlužuje životnost mlýnku a jeho součástek.

MAZZER
Kony S

Ikonický MAZZER design zdůrazňuje kvalitně zpracované komponenty a špičkovou elektroniku. Je vybaven kónickými kameny a vyznačuje se vynikající konzistencí dávek. Je to ideální volba do středně velkých kaváren.

MAZZER
Robur S

MAZZER Robur S je mlýnek s kónickými mlecími kameny. Je navržen tak, aby zvládal vysokou pracovní zátěž. Průměrná rychlost mletí je 1s/5g. Pyšní se konzistentním dávkováním, nízkou retencí a pokročilou elektronikou.

MAZZER
Kold S

MAZZER Kold S přináší špičkovou kvalitu a prvotřídní technologie. Je nejrychlejším mlýnkem řady S. Kromě minimální retence a vynikající konzistentnosti v dávkování také chrání kávu před působením tepla pomocí dvojitého chlazení.

MAZZER
ZM

MAZZER ZM se vyznačuje jedinečnými technologiemi a funkcemi. Pyšní se digitálním ovládáním nastavení mletí, čímž umožňuje ovládat vzdálenost mezi mlecími kameny v mikronech. Digitální nastavení mletí zaručuje, že nastavení mletí je u každého mlýnku shodné.

MAZZER
ZM Plus

ZM Plus se pyšní všemi funkcemi ZM mlýnku plus nabízí speciální vlastnost, která usnadňuje proces mletí espressa i filtrované kávy. Dělá to z něj dokonalý nástroj pro přípravu výběrové kávy.
Vyhledávání